Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP atm-nél a befizetés...

Az OTP atm-nél a befizetés lehetöség nem müködik?

Figyelt kérdés

Akartam a számlámra pénzt befizetni atm-nél, de nem volt olyan opció választható. Pedig régen mindig ott fizettem be.

Sehol se müködnek?



2020. márc. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erstén se mindig működik és olyankor se jelenik meg de azt hiszem ki ir valamit rá. Gondolom tele van a gép.

Eddig 3szor volt ilyen kb es havonta min 1szer használom ezt a funkciót.

2020. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Corvin plázában és a Kálvinon biztos működik, pár hete használtam.

Itt meg tudod nézni hol van befizető ATM:

[link]

2020. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is befizető atm amit használ csak pont akkor nem volt jó rajta az a funkció. Mint írtam nem mindig működik.
2020. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 1. 03:05
 5/5 anonim válasza:
100%

A békásmegyeri automatánál is szórakozík, néha van menüpont néha nincs, érthetelen az összefüggés.

Bár ez csinál olyat is, hogy nincs pénz benne - persze ezt se tudja kiírni- , vagy full apróba adja ki a teljes fizetést is.

2021. okt. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!