Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kulfoldon ragadtam, Erste...

Kulfoldon ragadtam, Erste magyar szamlamon van penz, de nincs semmilyen bankkartyam?

Figyelt kérdés

En mindig is a keszpenz hive voltam, es csak azt hasznaltam.

Itt kulfoldon is, viszont most kezdek kifogyni a penzbol, mert nem terveztem ilyen sokaig itt maradni.

Hogy tudom levenni a penzt a magyar szamlamrol kulfoldrol? Az Atm hogy mukodik?

(EU-s orszag)


2020. ápr. 1. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bankkártyád, akkor nem tudsz atm-ből pénzt felvenni.
2020. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qkker1 ***** válasza:
76%

ATM működése:


1. bedugod a bankkártyád;

2. nem folytatom, mert nincs kártyád.

2020. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, ez eddig is vilagos volt.

Akkor hogy tudok magyar szamlarol kulfolon penzt levenni kartya nelkul? Van erre barmi mod?

2020. ápr. 1. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nincs ott, akinek van kártyája? Neki tudsz esetleg utalni, ha van netbankod, ő pedig leveszi atm-ből.
2020. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Akkor hogy tudok magyar szamlarol kulfolon penzt levenni kartya nelkul?”


Sehogy.


Netbankod van, vagy annak se vagy a híve?

2020. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen alternatív szolgáltatónál próbálkoznék, pl. Revolut talán tud kártyát küldeni az átmeneti címedre. Esetleg ismerős számláján keresztül. Vagy igényelsz bankkártyát otthonra az Ersténél, banki átvételt kész, egy ismerőst felhatalmazol az átvételre aláírt és bescannelt felhatalmazással, majd gyorsfutárral elküldeted.
2020. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget es a valaszokat.

Netbankom van, de azzal most kit kezdjek?

Amugy az jo otlet volt , hogy ismeros szamlajara utalok penzt es o felveszi ATMrol.

Koszonom meg egyszer, es ha barkinek van meg epkezlab otlete azt megkoszonnem!!

2020. ápr. 1. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg egy helyi Erste-nél meg lehet próbálni, ha van, bár sok esélyt nem látok, de a többi ötletet már leírták előttem.
2020. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xswerdy ***** válasza:
sok bank netbankjában van lehetőség kártyát igényelni. Szerintem hamar megvan. A kinti címre kéred a kártyát, és a PIN kódot. Netbankon, vagy telebankon aktiválod, és már tudod is használni az ATM-et.
2020. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!