Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi kell a külföldi átutaláshoz?

Nemtud132 kérdése:

Mi kell a külföldi átutaláshoz?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm küldene pénzt és ezt írta nekem angolul és nem teljesen értem.

Account number

Routing number

Full name

Bank name

And online access to access the mobile deposit features in your account.

Valaki lefordítaná ezeket nekem és,hogy tényleg kellenek e ezek a pénz utalásához/fogadásához?Az utolsó volt neke fura,kell a hozzaférése a mobil accountomhoz?Azt mondta meg kell adnom a username-met és a password-omat de elég kamunak tűnik..Szerintetek?



2020. ápr. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ismerősöd szögezzük le.
2020. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,nem az.De lényegtelen,szerintem egy scammer csak érdekel,hogy igazam van e.De nem fogok megadni a jelszavamat,mert az nem kell ahhoz hogy kuldjon penzt amerikabol,igaz?
2020. ápr. 2. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a jelszavad.

Írd meg neki hogy a jelszavad kevés ahhoz hogy a bankszamladrol pénzt vegyen le ahhoz kell neki a mobilod is, adja meg a címét és elküldöd neki postán. :)

2020. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!És ha a kártya hátulján levo 3 jegyu azonositot keri?Lehet arra gondol,de szerintem az sem kell,hogy utaljon penzt,de lehet hulyeseget beszelek.
2020. ápr. 2. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Neem a kártyáról se kell neki semmi csak a pénzed :):):)
2020. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!