Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank a fizetésem későn...

A bank a fizetésem későn utalja. Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Múlt hónap közepén volt fizetés, mert mi két részletben kapjuk. 16-án volt, hétfőn, ekkor kapták a többiek, esetleg egy nappal később. Eddig oké.

Na most, én egy héttel később, mert a bank visszatartja vagy nem tudom, h h működik ez.

Most is... tegnap már kezdték utalni, ma elkapták a többiek, az enyém sehol. Mindenki más banknál van, ha jól tudom én vagyok egyedüli ennél a banknál 20 ember közül.


Teendő? Hívjam fel őket?


2020. ápr. 2. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a bank biztos nem tartja vissza a pénzedet, de ettől még felhívhatod őket, meg fogják mondani, hogy nem utalt a munkahelyed
2020. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem a bank tartja vissza. Nincs valami letiltásod vagy inkasszó a számládon?
2020. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Melyik bank? Én mondjuk biztos, hogy régen megkérdeztem volna, hogy miért csinálják. Ha meg nem tudnak elfogadhatót válaszolni, akkor ott is hagynám.
2020. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még csak 20 éves vagyok, egyébként közalkalmazott.

Február közepén kezdtem el dolgozni. Ekkor is nyitottam a számlát. A hó végén megkaptam a fizetésem, és akkor az elsők között voltam.

Aztán jött a március közepi fizetés, ami egy hetet késett, és ez is késik.

Semmi hitel, semmi kölcsön.


Melyik bank? Külföldön élek, de állami tulajdoni bank, ha van ilyen.


Csak az a baj, hogy a faluban ez a bank van jelenleg, és ha fel akarnék venni pénzt, akkor utaznom kellene városba.

2020. ápr. 2. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen nonszensz a kerdesed. Nincs olyan, hogy a bank visszatartana a fizetesedet. Ha berkezik az atutalas, akkor az azonnal automatikusan a te szamladra erkezik, sehova mashova.
2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
közalkalmazottak tuti nem így kapnak fizetést.
2020. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is lekérsz egy számlatörténetet. Abból látszik, hogy mikor jött meg a pénz. Aztán ha tényleg csúszás van először a munkahelyed kérdezd meg, aztán a bankodat. Illetve hol van az a külföld? Sok EU országban már azonnali utalás van.
2020. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek. És még csak nem is EU-s országban. És igen, közalkalmazott vagyok, és így kapjuk a fizetésünket.

Munkahelyen kiosztják a fizetési papírokat, hogy ki mennyit kapott. Rajta az összeg, de csak egy héttel később kapom az SMS-t, hogy a számlámra pénz jött. És hiába nézem meg pár nap után, hátha az értesítés késett, nem.

Ahogy észrevettem nálam van csak ez a csúszás.


Akkor előbb a munkahelyet kérdezem meg.

Köszönöm, aki válaszolt.

2020. ápr. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!