Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vasárnap késő délután utaltak...

Vasárnap késő délután utaltak nekem pénzt, a megbízást is elküldte a sikeres tranzakcióról, most hétfő 11:52 van és a pénz sehol. Adatok stimmeltek, van ilyen? Már 8kor kellett volna utalni nem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Belföldi forint átutalásról van szó?
2020. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen.
2020. ápr. 6. 12:01
 3/18 A kérdező kommentje:
rossz helyre utaltak valószínűleg? mert a név stimmel a számlaszám pedig ki van húzva, így nem látom csak a felét. (egy boltról van szó, nem átvertek!) A banki rendszer szar... ha a név és a számlaszám nem stimmel miért utalja el? mekkora hülyeség már!
2020. ápr. 6. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nem látod, hogy milyen számlaszámra utaltak akkor honnan veszed, hogy az adatok stimmelnek?


Viszont ha bolt, akkor van ügyfélszolgálata, telefonon kérdezz rá, pontosan hova is utaltak.

2020. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt csinaltam, delutan megnezik azt mondtak. Adatok stimmeltek a kihuzasig, de ha azok is stimmelnek akkor mi van? Bankot fel kell hivni? Tranzakcio szama stb. Mind megvan, az alapjan nem lehet rakeresni?
2020. ápr. 6. 12:18
 6/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha utalnak, és az utalási bizonylatot elküldik a címzettnek, akkor logikusan semmi értelme kihúzni a CÍMZETT bnakszámlaszámát. A feladóét sem, de az teljesen lényegtelen is. Legfeljebb a megmaradt egyenleget szokás kihúzni, bár az meg rendes bizonylaton nincs is rajta.
2020. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem tovabbitotta a bizonylatot amit kaptam a MNB-tol. Ki volt huzva
2020. ápr. 6. 12:48
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Na, ez egyre zavarosabb. Mit kaptál/kapott az MNB-től?
2020. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egy sikeres tranzakcio levelet/bizonylatot, amin ottvan a tranzajcio szam stb stb
2020. ápr. 6. 13:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

" Vasárnap késő délután utaltak...

(egy boltról van szó, nem átvertek!)...

nekem továbbította a bizonylatot, amit kaptam az MNB-től"


Tessék???


1.- Bolt nem utal vasárnap délután

2.- az MNB nem bolt

3. ha egy bolt utal, mi köze van az MNB-nek hozzá?

4 - utalásnál mi oka lehetne, hogy BÁRMILYEN számot kihúzzanak (az utaló számlaszáma sem titkos, ha bolt, a címzetté sem és a tranzakció szám meg főleg nem!!!


Nem nagyon stimmel ez a sztori.

2020. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!