Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az ERSTE és a BCR-nek van...

Az ERSTE és a BCR-nek van annyi közük egymáshoz, hogy a BCR-s gondjaimat meg tudjam oldani az ERSTE-nél?

Figyelt kérdés

Nem tudok sokat a bankokról, tudom, hogy egy hálózathoz tartoznak. Van egy román bankkártyám, de nem enged itt Magyarországon fizetni vele (Romániában nem próbáltam).

Nem tudom online ügyfélszolgálatot se használni, mert nem tudok románul (múltkor testvérem próbált angolul beszélni velük és nem értették meg). Az Erste-nél el tudom intézni ezt valahogy?


2020. ápr. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem

de azért nem tudod használni, mert nincs aktiválva, ha sosem használtad Romániában

2020. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh, köszönöm, ezt nem tudtam :/

És csak ez a módja van aktiválásra?

2020. ápr. 7. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a bankodtól kéne megkérdezni

Vagy elolvasni a levelet, amiben küldték a kártyát

2020. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!