Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A moratórium azokra is vonatko...

A moratórium azokra is vonatkozik, akik az OTP factoringnak fizetnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vonatkozik.

Viszont lehet velük egyeztetni ha fizetési nehézségeid vannak. Természetesen előtte beszélj velük, ne akkor, amikor már el vagy maradva.

2020. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondjuk nem értem hogy miért, hiszen az sem tud most dolgozni és hitelt fizetni, aki nekik tartozik.
2020. ápr. 7. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem most került az ügy a faktoringhoz. Már a válság előtti nem fizetés miatt.
2020. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt értem. De a párom most vesztette el a munkáját. Na mindegy. Megoldjuk nyilván.
2020. ápr. 7. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérjetek átütemezést a nehézségekre hivatkozva.


De alapjába véve ez nem hitel vagy kölcsön, hanem abból eredő követeléskezelés.

2020. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz. Csak azért nem értettem, mert az egész moratórium mögött az volt a körítés, hogy ugye aki most nem tud dolgozni, emiatt ne kerüljön az utcára. De ezek szerint akinek korábban már megcsúszott a lába alatt a talaj, azért lényegében nem kár.

Átütemezést nem hiszem, hogy kérünk. Így is fizetjük, de a tőketartozás egy fillért sem csökken, érthetetlen módon. Egy év fizetés után is több a tartozás, mint amennyit annó felvettünk.

2020. ápr. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!