Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sberbank folyószámlahitel....

Sberbank folyószámlahitel. Felhasználtam vagy sem?

Figyelt kérdés
Folyószámla-hitelkeretem van a Sberbanknál (200.000,- Ft). A havi kivonatomon ez úgy jelenik meg, hogy a kártyán lévő tényleges összegem pl. 10.000-, Ft + 200.000,- Ft, vagyis a kivonaton az egyenlegem 210.000,- Ft, de a kártyámon lévő tényleges csak 10.000,- Ft. Most akkor ez azt jelenti, hogy nem merítettem ki a folyószámlahitel keretemet, vagy ki van merítve?

2020. ápr. 8. 10:11
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
A kártyádon nincs pénzt, csak a folyószámládon. A folyószámlahitel úgy jelenik meg, hogy az egyenleged -x Ft lesz. Nem kell neki egyből -200 000Ft-nak lennie, de az lehet a maximum, amíg lemehet az egyenleged. Tehát ha van a számládon 10 000Ft, és elköltesz 30 000Ft-ot, akkor az egyenleged -20 000Ft lesz.
2020. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is így lenne logikus, de ennek ellent mond, amit a kivonaton látok, ugyanis ha van a folyószámlámon 10.000 Ft mondjuk a hónap utolsó napján, a kivonaton a záró 210.000 Ft lesz....
2020. ápr. 8. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mutatja, hogy saját penz+hitelkerettel együtt mennyi pénzt tudsz használni.

Ez 210.000 a te példádban. Tehát rendelkezésre áll a teljes hitelkeret.

2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!