Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Értékbecslöre 2 hete vàrunk...

Értékbecslöre 2 hete vàrunk mikor jön ki àtlagosan?

Figyelt kérdés
E hónap 6 dikàn adtuk be falusi csok igényunket a miskolci mkb bankban azota varjuk a becslöt de semmi ....hivtuk a banot nagy nehezen anyit tudtunk meg hogy valami köszpontban van az anyagunk ki van osztva a lapunk vàrjunk.valaki aki ért ehez el mondanà mennyi ideje van a köszpontnak ki kuldeni a becslöt? Mi többet vàrunk a becslöre mint màs a vegleges elbiralasra..hogy müködik ez a központban?

#Értékbecslö
2020. ápr. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
"Köszpont" LOL. Komolyan ilyenek vállalnak gyereket? Mi lesz itt 20 év múlva?
2020. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves elsö kommentelö tudok helyesen írni képzeld :) csak az okos telóm billentyüjén véletlen az (s) betü a (z)elé nyomtam nem ellenöriztem le képzeld jobb most hogy ki magyaràztam? Tanult ember vagyok tisztességes munkàm van nem vagyok büntetett elö életü ezért is igényelhetem ezt a tàmogatàst 🙂 Ha nem a kérdésemre válaszolsz ne trollkodj ide 🤗🤗🤗🤗
2020. ápr. 24. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, akkor talán nézd át, amit írtál, mert igaza van az elsőnek!
2020. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!