Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A moratórium most erre is...

A moratórium most erre is vonatkozik? A hitelt már nem vonják tovább, azt látom, de az elmaradásra és a pénz zárolására is vonatkozik ez?

Figyelt kérdés

Télen elmaradtam a személyi kölcsön törlesztésével munkahelyi gondok miatt és most zárolnak minden összeget, ami a számlára érkezik és részteljesítésként levonják.

A bankot sehogy sem tudom elérni, folyton foglaltak, e-mail-ben nem válaszolnak, a chat sem üzemel náluk.



2020. ápr. 29. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer továbbra is zárolnak, akkor nyilvánvaló, hogy nem vonatkozik rá, nem? :)


Egyébként tényleg nem vonatkozik, ami már behajtás alatt van, arra nincs moratórium, hiszen azt korábban halmoztad fel, nem most a vírusválság miatt.

2020. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom zárolnak-e még, mert egy hónapja nem használtam azt a számlát. Maga a kölcsön nem került végrehajtásra, nem mondták fel a hitelszerzōdést.
2020. ápr. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!