Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Faktoring Zrt-nél részletf...

OTP Faktoring Zrt-nél részletfizetéssel 1 hónappal tartósan elmaradok, felmondják a hitelt?

Figyelt kérdés

OTP Faktoring Zrt-nél felmondott hitelem van, kettő, mindkettőt részletfizetési megállapodás szerint törlesztem.


Ha az egyiket fizetés elmaradása miatt felmondják, akkor a másikat is megszűntetik (azt rendesen fizettem)?


Sajnos januárban nem tudtam befizetni a törlesztő részletet, azóta mindig a tárgy havit utaltam, de így 1 hónap elmaradásom van.

Amint tudom rendezem. Van esély rá, hogy felmondják emiatt?

Nagyon félek. Utána lehet még egyszer részletfizetést kötni velük, vagy rögtön a házat elviszik?


2020. máj. 20. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hívd fel őket, de én azt az infót kaptam tőlük, hogy nem mondják fel azonnal, előtte minden esetben értesítenek. Ám rögtön nem is viszik el az ingatlant, hanem átadják egy végrehajtónak. A miénket is átadták, még aznap telefonáltam a Faktoringnak, hogy lehet-e még egyezkedni velük, és közölte az ügyintéző hogy igen, és kb 2 perc alatt mondta is hogy mennyit kellene fizetni havonta. Most pedig jelen helyzetben kérvényeztem a fizetési moratóriumot. Ha nem tudod fizetni most akkor érdemes kérvényezned neked is.
2020. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!