Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp faktoringnál mennyi a kamat?

Otp faktoringnál mennyi a kamat?

Figyelt kérdés
Szeretném kifizetni majd egy összegben a tartozásom és szeretnék kalkulálni mire pénzhez jutok hogy mekkora lesz az összeg viszont nem tudom mekkora a kamat hogy számoljak. Köszönöm a válaszokat hátha vki tudja
2020. máj. 20. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez is Te vagy ?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Már csak azért, mert világosan megírtuk ketten is, hogy ezt így nem lehet megmondani, mert az nagyon sok minden tényezőtől függ- mi meg egyiket sem tudjuk.

A Gyakorin senki nem fogja megmondani Neked, hogy mennyi lesz a kamat - főleg, hogy azt se tudjuk, mióta tartozol, stb.


Már rég felhívhattad volna őket telefonon.

2020. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket telefonon de erről semmit nem mondtak csak hogy a tartozás növekedni fog amit én is tudok de a kamatot nem tudtam kideríteni. Gondoltam nekik is van egy fix kamatuk ami által ki tudok számolni kb mennyivel növekszik majd az adósság
2020. máj. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!