Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek kell attól tartano...

Adi95 kérdése:

Szerintetek kell attól tartanom, hogy több online casinós oldalra is regisztráltam?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Sajnos régen szerencsejátékfüggő voltam és amikor éreztem, hogy baj lesz akkor rendszeresen kitiltottam magam egy adott oldalról. Aztán akogy telt az idő többször több helyen is újra rehisztráltam egy másik online casinóba ahol újra kitiltottam magam. Ez egy ilyen taktika is lett volna hogy hátha egy másik helyen több szerensém lesz. Egy idő után pedig elkesztem azon gondolkodni, hogy nem probléma-e ez, hogy több oldalra is kártyás fizetéssel úgymond megadom a számlaszámom? Nem okoz-e ez később problémát, esetleg tudnak-e lopni a számláról ezáltal pénzt?

Egyébként már nem játszok, csak gondolkodom, hogy új számlát nyitok, ha szükséges. Előreis nagyon köszönöm a normális válaszokat.



2020. máj. 31. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Van, amelyik "iroda" erre megy rá, de ha nem suttyó oldalakra regisztráltál, nem lesz belőle gond.
2020. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Népszerű a közösségi médiában az új átverés, amikor az illető fixált meccseket kínál. Persze ezek "barátságos meccsek", ezért csak az általa ajánlott irodánál tudod megtenni, és a neten sem találsz semmit a mérkőzésről. Na ilyen irodához nehogy befizess!
2020. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2020. máj. 31. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a számlaszámodat tudja valaki, azzal még nem tud visszaélni, ellenben a kártyád adataival már lehetne mit kezdeni. Ha biztosra akarsz menni, letiltatod a kártyád (ennek azért van költsége), majd kérsz egy újat, így biztonságban tudhatod a pénzed.
2020. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!