Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire zavar és hogyan...

Quatermain kérdése:

Mennyire zavar és hogyan kezeled, ha a bankban más ügyben vagy, és ahogy meglátják a számládat, megkérdezik hogy mit akarsz kezdeni a pénzzel és elkezdenek ajánlatokkal bombázni?

Figyelt kérdés
Ha élnék ilyen lehetőséggel bemennék direkt ezért nyilván, de nem ezért mentem be. Sokadik alkalomnál már ez különösen zavaró tud lenni.

2020. jún. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel nem lenne bajom, de közben amiért tényleg bemegyek, azt meg nem tudják elintézni. Nem értem, miből gondolják, hogy ha belesülnek az arabeszkbe majd kérem, hogy mutassanak be tripla lutzot?
2020. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy a központból hetente kiadnak valamilyen célt, amit teljesíteni kell (befektetés, hitel, hitelkártya, bankkártya, bármi), magyarán értékesíteni. Egyénenként is nézik a %-ot és a bankfiókra is. Nekik ezen múlik a munkahelyük és a bérük egy része. Szóval, ha tetszik, ha nem, nekik muszáj ezt csinálni.
2020. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!