Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi ideig fogadóképes egy...

Mennyi ideig fogadóképes egy bankszámla a megszüntetést követően?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig.

Bemész, zárják a számlát, erről kapsz egy igazolást és kész. Utána már nem megy rá pénz.

2020. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Most megszüntetted vagy sem. Meghalt. Tényleg.
2020. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xswerdy ***** válasza:
a megszüntetést követően semeddig. De van olyan, hogy nem hajlandóak azonnaltól megszüntetni, csak valamilyen határidővel. Meg persze Te is megteheted, hogy megnyitod az új számlát, de nem azonnal zárod a régit, minden partneredet értesíted, hogy ezentúl hova utaljon, de még egy darabig figyeled, hogy jön-e pénz a régire, és ha igen, akkor figyelmezteted az adott partnert.
2020. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom a többiekhez, nekem is az volt a tapasztalatom hogy semeddig, mikor bankot váltottam hagytunk 2 hónap átfutás, hogy mindenhol tutira le legyen jelentve, ezt elvileg a banki ügyintéző elintézi, nekem legalább is azt mondta hogy nem kell foglalkoznom vele ő kiküldi az értesítőt mindenhova ahol fizetési kötelezettségei vannak, de jobb ha személyesen teszed mert pl a telefon számlámra a válaszokat. Hónapban késedelmi kamatot kellett fizetni mert nem tudták lévő ni. És a cégem él az idióta titkárőnek 3 x is leadtam a papírt mégis a régi kontóra utalta a fizut 2x is.
2020. jún. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Győri Attila válasza:
Bár igaz ha megszünteted nem igazán tudsz vele sokat kezdeni. Viszont volt olyan hogy megszüntetetett számlámra küldtek visszatérítést, erről tudtam hogy fog jönni, nem is "vesződött" el. Bár szóltam az ügyintézőnek, nem volt külön tenni való, amúgy is küldtek volna értesítést, annyi hogy írásban kelett kérjem az összeg átvezetését a másik számlámra.
2020. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!