Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapott már valaki teljesen...

Kapott már valaki teljesen rendezett negatív khr es hitel után passzív státuszban babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Volt egy régi provis hitelem ami miatt felkerültem a khr listára. 190ezer forint volt a tartozás. Ezt egy összegben két hete kifizettem. Jelenleg passzív státuszban vagyok. A feleségemmel szeretnénk a babaváró hitelt felvenni, esetleg van valakinek tapasztala milyen esélyünk van így? Kapott már valaki így ?


Köszi a vàlaszokat



2020. jún. 16. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd jövőre.
2020. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Érdemes megpróbálni mindenképp! Nálunk már egy éve rendeződött a KHR státusz, de igênylêsnél leginkább azt nézték, hogy negatív státusz ne legyen. Lehet, hogy banktól is függ, egy próbát megér! Legfőképp, ha minden egyéb szükséges feltétel adott a részetekről (pl. folyamatos TB jogviszony, kereset)

A keresetnél azt nézik, hogy a havi törlesztőt a havonta beérkező jövedelem max 50%-ból fedezni lehessen ( a max törlesztő kb 45000 Ft). Sok sikert az igényléshez!

2020. jún. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az OTP ad passzivaknak is babavárót!

Ezt ügyintézőtől tudjuk! 😊

2020. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Mi a budapest banknál nem kaptuk meg a babavárót nettó 1 milliós összfizetéssel, mert szerintük nem vagyunk hitelképesek. Nem mondták ki konkrétan de arra utalt a nő, hogy 10 hitelt láttak a khrben a nevünkön. Ebből 2 diákhitel, 2 hitelkártya, illetve 6 áruhitel. Az áruhitelből csak 3 aktív, a többi kifizetett, csak nem vették le a nevünkről. A törlesztő is összesen kb 50 ezer ft. Nem tudom, hogy máshol milyen szigorúak, de mi ezen padlót fogtunk.
2020. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már megkaptuk!
2020. dec. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!