Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik most júniusban igényeltek...

Akik most júniusban igényeltek diákhitel pluszt, mennyi idő alatt folyósították?

Figyelt kérdés

Azért a júniusiakat kérdezem, mert májusban többen igényeltek az első hullámmal...gondolom lassabb ügyintézés volt.

Mire számíthatok ha most hétfőn vittem be a bankba a papirokat.

Oldalukon ugye az van fent, hogy igényléstől szánilt 10bapon belül.

Mennyire tartják magukat ehhez?



2020. jún. 18. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne, ma igényeltem.


azóta van valami? :)

2020. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2-3 het
2020. júl. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én jún. 22-én igényeltem, azóta semmi. Mondjuk PTE-s vagyok, nem a gyorsaságukról híresek. XD
2020. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak h a Pte szokott a leggyorsabb lenni, enis igenyeltem es kb 1 hetre ra vissza is igazoltak :)
2020. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
PTE-s vagyok :) leadastol 17 napra kaptam meg
2020. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi nektek :) Én ELTE-s vagyok, 29-én igényeltem, azóta semmi. Remélem hamarosan történik valami.
2020. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha elutasítják, arról is kéne kapni valamit, nem?
2020. júl. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz minden feltetelnek nem fogjak elutasitani. Hivd oket sokszor en is ezt tettem😀
2020. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos, közben megszűnt a jogviszonyom sajnos, emiatt várnék egy elutasítást, de az sem jön. Szeptembertől megint aktív lesz, mert a PhD-t kezdem, de azt most nincs honnan tudják. Ha nem kapok semmi választ addig se, mindenképp írok, nehogy az legyen, hogy 2x próbálom felvenni. :D
2020. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nem is lehet 2x, ahhoz előtte az egész összeget vissza kellene fizetni.
2020. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!