Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A számlámra küldenének fontban...

A számlámra küldenének fontban egy bizonyos összeget és az hogyan működik? Automatikusan átváltja forintba?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is hogy kártyától is függ azt hogyan lehet megtudni hogy nekem olyan kártyám van?

2020. jún. 22. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha forint alapú számlára küldenek Neked fontot, akkor azt átváltja a bank forintra a saját árfolyamán.
2020. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha forintszámlád van, akkor automatikusan átváltja a bank forintra.
2020. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Forintszámlánál forintban fog megjelenni az összeg, igen.
2020. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Google: nigériai csalás
2020. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: :DD
2020. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs szó itt semmi csalásról csomagot küldök( nikon d90 et adtam el és Londonba postáznám ki) Jó attól független még átverhet a csávó de akkor feljelentem 1. 2. előre utalja a pénzt és amíg az nem lesz nálam addig nem küldöm el a csomagot!
2020. jún. 23. 11:16
 7/8 xswerdy ***** válasza:
igen, ha forintos számlaszámot adsz meg, akkor a bank átváltja, hiszen azon a számlán nem tud fontot jóváírni. Amúgy a partner is indíthat forint átutalást, akkor az ő bankja váltja át.
2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“ Nincs szó itt semmi csalásról csomagot küldök( nikon d90 et adtam el és Londonba postáznám ki) Jó attól független még átverhet a csávó de akkor feljelentem 1. 2. előre utalja a pénzt és amíg az nem lesz nálam addig nem küldöm el a csomagot!”


Klasszik nigériai csalás... majd jönnek a “bizonyítékok”, hogy elküldte a pénzt

2020. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!