Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hany eves kortol lehet csinalt...

Hany eves kortol lehet csinaltatni Otp Junior kartyat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
ha jól rémlik 14
2020. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
2020. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
85%

Számlát 24 éves kor alatt lehet csinálni, de kártyát csak 7 éves kortól igényelhetsz. Egyébként két típusú Junior számla van, 0-14 éveseknek, illetve 14-24 éveseknek. 7-14 éves korig Mastercard Online Junior Start kártyát kapsz, 14-24 között pedig Mastercard Online Junior kártyát. Hogy a kettő köözött mi a különbség, azt az OTP-től kell megkérdezni, mert a hirdetményekből nem tudok gyorsan rájönni.


0-14: [link]

14-24: [link]

2020. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

3-as vagyok. Megtaláltam a hirdetményt, ami a különböző kártyatípusokat hasonlítja össze. Azonban azon kívül, hogy más limiteket lehet beállítani a Junior Starton, sok minden különbséget nem találtam. Még annyi van, hogy mások lennének a kártyadíjak, de az első egyébként is ingyenes, szóval az nem oszt, nem szoroz. Ja, meg online szerencsejátékozni nem lehet vele, de azt a sima Juniorral sem lehet. Bár biztos ki lehet játszani valahogy a tiltást, ha valaki nagyon próbálkozik.


[link]

2020. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!