Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet nem ide kell tenni ezt...

Lehet nem ide kell tenni ezt a kèrdèst, hogyan tovàbb?

Figyelt kérdés
7 èvig tartó súlyos betegsègem miatt, elveszìtettem az otthonom, itt volt 2 öngyilkossàgi kìsèrletem is, sajnos visszahoztak! Màr teljesen meggyógyultam, talàltam albèrletet, van munkàm, de idèn 4x költöztem! Vagy eladtàk a lakàst, vagy a gyerek kapta meg diploma utàn, vàlàs miatt kellett a lakàs stb! Hogyan tudnèk sajàt lakàst szerezni, önerő nincs, mindenem elment a betegsèg alatt, 400.000 ft a fizum, havi 120.000 ft törlesztővel mik az esèlyek? Esetleg 1 magànbefektető ha làt benne üzletet hosszútàvon közjegyző elött....

2020. júl. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
havi nettó 4 kilóból nehogy már nem tudj összerakni 2 év alatt egy önerőt egy garzonhoz. Keress adóstársat és vehetsz lakást
2020. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Havi 400 ból 118.000 megy mèg a vègrehajtónak mert a 29 milliós hàzon volt 22 millió követelès, amúgy 9 millió hitelt vettem fel, 17.8 èrt àrvereztèk el, ès mèg így is fizetnem kell! Ez amit írtam ez a biztos, amit tudok vàllalni!
2020. júl. 18. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de azért 400 ezer ft fizetéssel kilátástalanságról beszélni egy kicsit túlzás - még akkor is, ha 120 ezer ft a törlesztőd.

Marad 280 ezer ft.

Nem írtad, hol keresel ennyit (Bp?), mert ha igen, akkor meg lehetne próbálni kicsit olcsóbb albérletet kivenni (peremkerület, Bp. környéke) onnan bejárni és közben összerakni egy kis önerőt.

Vagy van olyan megoldás - bár ezt nem szokták nagyon szeretni, hogy részletre megveszed a házat. Lehet, találnál olyan embert, akinek megfelelne, hogy közjegyző előtt megállapodtok és havi 120 ezrével törleszted a lakást - nem albérletet fizetsz.

2020. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyet szeretnék, 12 millió ft a kiszemelt, pest mellett, Most minden kiadást nemszeretnék részletezni, de csak a vesegyógyszerem havi adagja, plusz kilökődésgátló 65.000 ft, ezt minimum 4 évig szednem kell! de gyógyultan teljes életet élek!
2020. júl. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!