Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérhetem az ösztöndíjat...

Kérhetem az ösztöndíjat Revolutos számlára? Milyen adatot kell hozzá megadni?

Figyelt kérdés
Egyetemi ösztöndíjról lenne szó. Ha kapnék, kérhetem Revolutra? Mit kell megadnom ahhoz, hogy tudjanak rá utalni? Kedvezményezetthez tényleg a Revolutot kell írni, nem az én nevemet?

2020. júl. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben nem tenném. Bármikor felfüggeszthetik a számládat mondvacsinált indokokkal, aztán futhatsz a pénzed után.
2020. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyet még nem is hallottam. :O Tényleg megtehetik? Olyan gyakran van erre példa?

Kollégiumot fizettem volna róla, a maradékot pedig rajta hagytam volna gyűlni. Mivel saját számlám ezen kívül nincs, így nem kellett volna szülőkön keresztül intézni a dolgokat. De ezek szerint nem érdemes. :(

Azért, ha valaki tudja a választ a kérdésre, írja meg nyugodtan, nem árthat, ha tudom. :D

2020. júl. 19. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerheted, mert nem kapsz hozza magyar bankszamlat, es feltetelezem, hogy csak arra tudnak utalni.
2020. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. júl. 19. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, de ha lehetne sem szabadna!


Nem lehet, mert az egyetemek, főiskolák magyarországi BANKNÁL vezetett bankszámlát kérnek.

Az ilyen Revolut, Transferwise, Paypal meg mindenféle nagyon modern, hú de jó cégek nem bankok, nem tudsz náluk igazi bankszámlát nyitni.


Másrészről pedig valaki több linket is bemásolt, hogy mit lehet tőlük várni.

Nem hogy nagy összeget, egy fillért nem helyeznék el ilyen cégeknél még átmenetileg sem.

2020. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!