Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A takarékbankban a személyi...

A takarékbankban a személyi kölcsönhöz bankváltás is szükséges, illetve kell kezes?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eleve náluk voltam, tehát azt nem tudom, hogy feltétlenül kell-e bankváltás, viszont kezes, adóstárs nem kell addig, amíg a nettó fizetésed 10x-esnél nem akarsz nagyobb összeget felvenni. Ha ettől nagyobb összeget szeretnél, akkor kell valaki melléd.
2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:
Általában minden hitelnek feltétele szokott lenni, hogy az adott bankban legyen folyószámlád, de persze nem kötelező a régit megszüntetni. Esetleg kedvezményt kapsz, ha oda megy a fizetésed, úgyhogy lehet, hogy érdemes azt is oda irányítani. Hogy ezek után kell-e valamire a régi számlád, azt neked kell eldöntened.
2020. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!