Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt folyósít a...

Mennyi idő alatt folyósít a Cofidis?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdeklődnék hogy aki vett már fel kölcsönt a Cofidistől neki mikor utalták ki a videós azonosítás után? Tisztában vagyok vele hogy a Cofidis feltünteti, hogy mikor, de én a gyakorlatra lennék kíváncsi. Köszi előre is.

2020. aug. 4. 11:33
 1/10 anonim válasza:
nekem is videós intézés volt,másnap a szamlamon volt
2020. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bocsi hogy ide pofatlan kódok de téged hívtak a videó hívás után hogy elfogattak? Mi tegnap inditottunk videó hivast de ma még nem szóltak vissza és a kártyán sincs a pénz. Pedig elvileg 24 óran belül folyositjak a kért összeget.
2021. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Smst kaptam utanna es masnap erekezz az osszeg
2021. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ertem. Ma hívott a bank hogy valami papír homajos lett így újra lekelett küldenie paromnak aztán majd holnap eldol mege kapja. 😬 Remélem 350 ezer Ft jövedelem melett elfogadjak.
2021. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Elfogják :)
2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Remelem nagyon. 😬🙏
2021. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valaki tud segíteni abban, hogy önkiszolgálós videó után mikor utaltak? Előre is köszi
2021. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia. Küldtem privát üzenetet ez engem is érdekelne.
2021. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tollem kértek elektronikus számlát elég szépen keres pedig a parom plussz nekemis van jövedelmem ma vagy holnap dől el hogy mege kaphassuk.

Nagyon macera volt az egész meg eltudjunk mindent intézni.

2021. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok a szerződést mikor kikuldtek azt vissza kellett alairva küldeni vagy csak azt alapból küldik és senmit nemkell vele csinálni?
2021. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!