Ha vki felvesz 3 millió személyi kölcsönt 5 év futamidővel, de már az első hónapban vissza tudja fizetni a 3 milliót, akkor mennyit kell még a banknak fizetni? Egyáltalán lehetséges hamarabb fizetni vagy mindenképp marad az eredeti terv?

Figyelt kérdés
Ha nem lehet, mi legyen a plusz 3 millióval?

2020. aug. 5. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, szerződés függő, bankja válogatja
2020. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a banknál erre rá kell kérdeznem. Van vkinek tapasztalata az ügyben?
2020. aug. 5. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, előtörlesztési díj, meg hogy milyen időn bell lehetséges. Mondjuk ebben az esetben én nem erőltetném a hitelt.
2020. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyjából mennyi lesz a veszteség, ha előtörlesztek?
2020. aug. 5. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben voltam. 500 ezerre volt szükségem még pluszban, autóvásárlás miatt. A pénzeim le voltak kötve, kicsivel több mint egy hónap volt még hátra belőlük, nagyon sokba került volna feloldanom őket, az autó meg sürgős, alkalmi vétel volt. Úgyhogy felvettem 500 ezer személyi kölcsönt, majd egy hónap múlva végtörlesztettem az egészet, amikor likvidek lettek a pénzeim. Egy havi kamatot plusz ötezer forint előtörlesztési díjat számoltak fel.
2020. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kis összeg.

Szerintem egy százalék.

Ha majd veszed fel a hitelt, ez legyen a fő szempont.

Hogy minél kisebb legyen az előtörlesztés díja.

2020. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek! :)
2020. aug. 5. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös miért a bankhoz mentél? Nem volt egy ismerősöd se, aki 1 hónapra adott volna neked 500ezret úgy, hogy látja, hogy vissza tudod adni gond nélkül?

Nem közötködés, tényleg érdekel.

2020. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Nem szeretek ismerőstől kölcsön kérni. Ezek ilyen hülye elvek nálam. Én sem szívesen adok kölcsön, mert problémás, hogyha nem annyit vagy nem úgy adja vissza, ahogy megbeszéljük. Ezért én sem szívesen kérek kölcsön mástól. Barátságok mehetnek rá rosszabb esetben. Került össz-vissz kb egy tizesbe nekem az egész, úgyhogy megérte nekem a békesség.


(természetesen ha egy barátom bajba kerül, akkor ha lehetőségem van, akkor kisegítem, nem erről van szó :) )

2020. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!