Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalhoz tudom használni a...

Paypalhoz tudom használni a maestro kártyámat?

Figyelt kérdés
Tudok majd vele fizetni?

2020. aug. 12. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
tudod, tudsz.
2020. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt hallottam,hogy Magyarországon a legtöbb netes oldal elfogadja,azonban külföldi oldalak nagy része nem.


A külföldi oldalak nagy része meg elfogadja a paypalt?


Így nem olyan nagy baj,hogy maestro kártyám van mivel tudom majd egy kis trükkel használni.


Jól gondolom?


És akkor mi a helyzet ha 18 év alatt regisztrálom a paypalt a junior kártyámhoz?

Tudom,h nem lehet,de ha beírok egy kamu születési dátumot akkor elkaphatnak?


Ha lesz rendes bankkártyám felnőtt koromban,akkor kitörlöm a kártyát,és regisztrálom majd azt.


Ebből lehet bajom?

2020. aug. 13. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Külföldön több helyen fogadják el a PP-t, mint Mo-n.

18 éves kor alatt nem tudsz regisztrálni. Elkapni nem fog senki.

2020. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

tudom,hogy nem lehet,de bármit beírhatok,mint születési év nem igaz? :D

2020. aug. 14. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármit beírhatsz, de ha elérsz egy bizonyos limitet vagy gyanúsnak találnak, zárolhatják a fiókod amíg be nem küldöd az adatokat amiket kérnek, köztük egy személyit.
2020. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!