OTP vagy Gránit Bank?

Figyelt kérdés

Ha csak a címben szereplő két bank közül választhatnátok, akkor melyikre esne a választásotok?


OTP előnyök (szerintem):

- kb minden sarkon van egy OTP-s ATM

- több száz OTP bankfiókban lehet személyesen ügyet intézni

- a bankfiókoknál lévő ATM-ben lehet befizetni

- legnagyobb bank Magyarországon, biztosabb háttér(?)


Gránit előnyök:

- mindent el lehet intézni online, csak egy kamera kell hozzá (telefon vagy webkamera)

- alacsonyabb díjak

- fejlettebb mobilalkalmazás

- olcsó platinum kártya



2020. aug. 24. 21:39
A kérdező szavazást indított:
OTP
Gránit
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Az OTP-nel nincs rosszabb valasztas , egy nepnyuzo bank. A granit gyakorlatilag ingyenes.
2020. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OTP nem 100 hanem kb 400 fiókkal rendelkezik.


Én sem szeretem, nem is náluk vagyok. De ha csak a kettő lenne a palettán egyértelmű hogy az OTP-t választanám.

2020. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A Gránit egyetlen érdemi hátránya a kp. befizetési lehetőség hiánya.
2020. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nemrég váltottam OTP-ről Gránitra. A Gránit egyetlen hátránya a személyes készpénzbefizetés, amit csak az egyetlen pesti fiókukban kehet elvégezni. De mivel online üfsz van, az hogy nincs 400 fiókja, konkrétan leszarom kategória. Sőt! OTP-hez lefoglalt időpontra mentem, 45 perc után jutottam sorra... Hránitnál pár perc és otthonról ügyintézel. Az is biztos hogy olcsóbb (bár OTP meg a legdrágább bank, így nem nehéz)
2020. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OTP-nél prémium ügyfélként 45-50 perc alatt kerültem ügyintézőhöz a bankfiókban. Gránitnál online bankon 1-2 perc alatt mindig sikerült az ügyintézés. Ráadásul most 20.000,- jóváírás jár szelfis számlanyitás esetén.

Nyiss számlát szelfivel és ajánló kóddal 20.000,- visszatérítéssel.

Ajánló kód: OWMGT

2022. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!