Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki jártas a diákhitel 1...

Valaki jártas a diákhitel 1 igényléssel? Segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Neptunon keresztül indítottam el, és minden simán megy, azonban azt nem értem hogy tudok egyszeri, egy összegben felvenni 300 ezer ft-ot. Mert csak fél éves utalást meg havi lehetőséget látok. Illetve azt sem értem, hogy a diákhitel honlapján az van írva, hogy a fél éves egyösszegű utalásnál a maximum az 750 ezer, az igénylés során mégis mindig csak a havi maximumot ajánlja fel, hiába választottam ki a fél évest, akkor is a max választható 150 ezer. Olyan nincsen hogy csak egyszeri utalást szeretnék? A diákhitel plusz-nál esetleg van ilyen lehetőség? Mellesleg a neptunból azt nem tudtam megnézni mert ott nem adta fel, csak a diákhitel oldalán. Sajnálom ha kicsit zavarosan írtam le, és nagyon köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 27. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyosszegben is kerheted,de akkor is csak a havi osszeget fogja mutatni. Ha te 750 ezret szeretnel felvenni, akkor kivalasztod a 125 ezret majd azt, hogy egyszeri utalast szeretnel. Igy akkor oktoberben egy osszegben megkapod a kivant osszeget.
2020. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!