Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik Visa junior kártya?...

Létezik Visa junior kártya? Vagy csak sima Visa kártya van ami havonta kb 700 Ft?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A Junior az OTP ifjúsági csomagjának a neve, nem valami gyűjtőfogalom. Egyébként az ilyen számlákhoz tartozó kártya általában mastercard vagy mastero.
2020. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Diákszámlát szeretnél és hozzá visa kártyát?


Azt kellene megnézned hogy a hazai bankok közül diákszámlához melyiknél lehet igényelni.


CIB biztosan, Erste is. De mintha a Takarékbank oldalán is ezt láttam volna nyáron.



Visa Electron lesz nagyobb eséllyel bár biztos van ahol Visa Classic is igényelhető.

2020. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miért ragaszkodsz ennyire a VISA-hoz, de a CIB-nél VISA-t adnak ECO ForYou-ban. Ezt viszont csak 18 év felett lehet.

Illetve Revolut / Revolut Junior esetén is VISA jár.


Én viszont nem ragaszkodnék a VISA-hoz. Nekem a Revoluthoz sajnos VISA kártya van, az érintéses fizetést nagyon gyakran visszadobja.

2020. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!