Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalon van bankszámla szám?

Paypalon van bankszámla szám?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy Revolutos kártyám és oda szeretném kapni a fizetésemete, de sajnos oda nem elég megadni csak egy számla számot hanem a közleménybe be kell írni egy kódot és ezt a munka vállaltatóm valamiért nem hajlandó megtenni. Arra gondoltam, hogy azt a bankszámlámat össze kötném a paypallal és akkor a paypalra utalnák a pénzt onnan pedig a bankomhoz menne. Csak sajnálatos módon paypalon nem találok bankszámla számot meg sammi ehhez hasonlót amirre lehetne utalni a pénzt:/ szóval paypalra hogyan lehetne megoldani, hogy a munkavállaltatóm pénzt küldjön rá havi rendszerességgel anélkül, hogy a közleménybe bármit is kéne írogatnia?

#bank #PayPal #számlaszám #Revolut #paypal számla szám #közlemény nélkül
2020. szept. 12. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Paypalon az email a “bankszámlaszámod” , emellett van az azonosítód, és csak saját bankszámláról lehet rá utalni az azonosítóddal.


Nyiss egy normális bankszámlát!

2020. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Paypal-ra csak saját számládról utalhatsz pénzt vagy egy másik Paypal felhasználó küldhet neked a regisztrált email címedre.

A Paypal nem bank, csak egy virtuális pénztárca, nem adnak bankszámlaszámot, így a munkáltatód sem tud oda utalni neked.

Valamint a Paypal egyenleget se utalhatnád ki a Revolut-os Forint számlára, mert azt csak saját nevedre szóló bankszámlára kérheted.

Mi kifogásod van a hagyományos bankszámlák ellen?

2020. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi kifogásom nincsen, csak én kicsit jobban mint hobbi szinten szeretek részvényeket, kriptovalutákkal foglalkozni.A revolut pedig megkönnyíti nekem ezt eléggé + külföldre is sokat szeretek járni és az OTP, K&H, többi bank elő szeretettel szereti onnan lezabálni a pénzt ha egy kis összeget is veszek le.:/ Szóval a revolut nekem egy jobb és bíztatóbb kártyának tűnt de ha nincs megoldás muszáj leszek másik bankkártyát használni.😅
2020. szept. 12. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Végülis azt megteheted, hogy a "rendes" bankkártyádról feltöltöd a Revolut-ra a pénzt.
2020. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy pár ingyenes számlacsomag, aminek nincs havi számlavezetési díja, csak az éves kártyadíj. Vagyis évi párezerből megvan a rendes számlád.

A Revolut feltöltése pedig kártyás vásárlásnak számít, azaz teljesen ingyenes. Semmi nem akadályoz meg benne hogy akár a teljes fizetésed feltöltsd Revolutra havonta.

2020. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!