Ha van 6 hó bejelentett munkám,nettó havi jövedelmem 250000 ft,és otp nél van számlám,,Mennyi az esély rá,hogy 5 milliót adjanak lakáshitelként?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
mennyi önerőd van? Hol van a kiszemelt ingatlan?
2020. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mennyi önerő kellene?a lakás faluban lenne..
2020. szept. 18. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
De milyen faluban? nem mindegy, amúgy elvileg 20% kell de ilyen kisi értéknél biztos, hogy a környék nem a legjobb, így minimum 30, de inkább magasabb % önerő kell majd.
2020. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felújításra szoruló ház lenne Sényőn,Nyíregyháza mellett..
2020. szept. 18. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
huh akkor azért minimum 30% önerőd legyen... de inkább több... ki tudja mennyire becsli majd az értékbecslő...
2020. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást,nem tudtam,hogy mivél jár..Lehet jobb lenne akkor a szabad felhasználású Hitel,de arra magas a kamat ugye?
2020. szept. 18. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
annyit szerintem ekkora fizura nem fogsz kapni, meg ha nincs önerőd, nem biztos hogy bölcs dolog felújítandó ingatlant venni, az Isten háta mögött.
2020. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora fizetésre 5 milliót simán megadnak, ha van elegendő önerőd. Érdemes lehet előzetes értékbecslést is kérni a banktól, az általuk megbízott értékbecslő által meghatározott érték 20-30%-a kell meglegyen neked.

Szabad felhasználású hitelt szerintem nem érdemes felvenni, jóval magasabb a kamata.

2020. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért pontoztatok így le, csak segíteni akartam. Én ennél valamivel kisebb fizetésre kaptam két éve egy nagyobb hitelt is, nem volt semmi gond vele. A bank sem kötözködött vagy húzta az időt. A bankmonitoros kalkulátort is meg lehet nézni.
2020. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kapnál.

Én legutóbb a 280-as nettó fizetésemre, egy 50-es autólízinggel simán kaptam volna a bankomtól 5.6 millió személyit mindenféle bírálat nélkül, 7, valamennyi % fix kamatra.

Többször is felhívtak hogy nem érdekel-e, egyszer bementem és megkérdeztem, ott mondta az ügyintéző hogy akkor pár perc és folyósítják is.

Nem éltem a lehetőséggel, de simán megadták volna.

2020. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!