Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes 150 ezer forint...

HappyHug kérdése:

Hol érdemes 150 ezer forint hitelt/kölcsönt felvenni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Sajnos augusztus utolsó napján felmondtam az akkori munkahelyemen, mivel biztosra mondták egy másik, jobb helyről hogy fel fognak venni. Hát ez nem így lett, és csak októberben tudok elkezdeni dolgozni egy új helyen. Mivel szeptemberben nem találtam munkát így szükségem lenne 130 ezer forintra a hónapra. ( bérleti díj, illetve élelmiszer). Tudnátok ajánlani olyan bankot, ahol ezt a pénzt gyorsan, illetve nem 4x-es visszafizetéssel fel tudnám venni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 28. 23:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szüleid.
2020. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Segil
2020. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleimre nem számíthatok ilyen téren. Dolgoznak, de nincs ennyi félretett pénzük.
2020. szept. 28. 23:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
0 Ft jövedelemre és egy ígéretre sehol se fognak hitelt adni, szóval maradnak a rokonok, barátok.
2020. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%
Lány vagy? Csinos?
2020. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Novemberben fogom az első fizetésem kapni. 180 ezer forint lesz a jövedelmem. Október 2.án kezdek az új munkahelyemen.
2020. szept. 29. 00:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig munkanélküli. Alkalmi munka. Futárkodás. Közmunka.
2020. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Próbálkozom, de szinte semmit nem látok. Sikerült 20 ezer forintot keresnem, de lányként nem igazán találok alkalmi munkát. Mivel most költöztem, ezért se autóm se biciklim hogy futár tudják lenni. 😔

Nagyon nem szeretnék hitelt felvenni, de sajnos máshogy nem igazán tudom megoldani a dolgot

2020. szept. 29. 00:13
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy a masik kerdesedre is valaszoltak. Se allaskeresesi jaradekra, se hitelre nem vagy jogosult.. Utobbi a korod miatt, de fokepp amiatt hogy nincs munkad jelenleg.


Tenyleg nem maradt mas mint alkalmi melo vagy kolcsonkeres ismerostol.

2020. szept. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Kérj kölcsön barároktól rokonoktól. Bármilyen hitelintézet csak igazolt 3-6 havi jövedelemre ad pénzt. Az nem elég garancia, hogy majd októberben kezdesz. Aztán ha 2 hét után elküldenek? Akkor ők se kapják vissza a pénzüket.

Már bocs, de hiba volt pénztartalék nélkül belevágni a költözésbe.

Semmilyen segélyre nem vagy jogosult, ráadásul októbertől munkaviszonyod lesz, úgy főleg nem.

Esetleg munka mellett másodállásban keresel valami napi bérezésű alkalmi munkát.

2020. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!