Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a valószínűsége annak,...

Mennyi a valószínűsége annak, hogy angol bank utánam jön Magyarországra?

Figyelt kérdés

10 ezer fontos személyi kölcsön tartozasom van, egy éve költöztem haza, de sajnos nem tudom fizetni tovább. Tudom, hogy létezik az európai uniós fizetési meghagyás, de hátha valaki jár/járt hasonló helyzetben.

Köszi


2020. szept. 30. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj meg kommunikálni a bankkal ahelyett, hogy tovább öregbíted a magyarok jó hírét a világban. Meglepően megértőek tudnak lenni, ha látják a fizetési hajlandóságot, pl. részletfizetést kérsz.
2020. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
100%
2020. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
100% csak mire utoler lesz már kb 30-40 ezer font. jó bujkálást!
2020. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már olyat, hogy egy bank legyintett egy tartozásra és azt mondta, hogy ahh, hagyjuk, aprópénz? Nyugi behajtják a tartozást és minden költséget ami felmerült közben, plusz késedelmi kamat, stb.
2020. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát neked se lesz többet az életben se autód se lakasod, se bejelentett melod, se nyugdijad.


Szép jövő, ellopott 4 millió forintért.

2020. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád kiváltani egy jobb hitelre? Bújkálás sehogy nem opció.
2020. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat.

Azert azt leszogeznem, hogy egy szóval nem írtam, hogy nem akarom fizetni, sőt...

De hát valakinek ez nem jutott el a tudataig. Csak könnyebb leírni, hogy paraszt magyar. :/

Mindenesetre köszönöm a faradozast, a probléma megoldva.

Tovabbi kellemes időtöltést mindenkinek.

2020. okt. 2. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembejutott, ezért gondoltam, hogy jobb hitelre kiváltani jobb opció, még ha nagyobb is a futamidőd.
2020. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki fizetni akarja, akkor miért fontos neki, hogy mennyi a valószínűsége annak, hogy megtalálja-e a bank? Hiszen ha megtalálja, ha nem, ő fizetni akarja. Ha valaki az iránt érdeklődik, hogy vajon megtalálja-e őt egy bank, akkor azért nem nagy meglepetés ha az emberekben felmerül, hogy esetleg nem akarja az illető fizetni. Na de jó, hogy ebben az esetben tévedtünk.
2020. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!