Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internetes vásárlás bankszámlá...

Internetes vásárlás bankszámlán keresztül?

Figyelt kérdés
Interneten csak bankkártyával rendelkezők vásárolhatnak? Számláról utalni pénzt és úgy vásárolni nem lehet minden esetben? Vagy hogy is van ez pontosan? Köszi a segítséget!

2020. okt. 7. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg webshopnál van előre utalási lehetőség, ez általában fel is van tüntetve.
2020. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden webshop közli a fizetési lehetőségeket.

Igen változatos.

Van, ahol kizárólag csak számláról történő utalással lehet fizetni. Van, ahol másképp is, de az előrefizetés (akár kártyás, akár utalásos) olcsóbb lehetőséget biztosít.

Olyannal találkoztam, hogy nincs kártyás fizetési lehetőség és/vagy nincs utánvételes fizetési lehetőség, de olyannal nem, hogy utalással ne lehetett volna fizetni. De, ha olyat találnál, ahol nem lehet utalással fizetni, akkor ott nem tudsz így vásárolni.

Minden honlapnál a szállítási, fizetési feltételek olvasásával kezdem; én csak utánvételes fizetéssel vagyok hajlandó fizetni, valamint szállításnál igénylem azt, hogy a nekem kedvező Pick-Pack pontra is szállítsanak. Ha valamelyik nincs, azonnal lelépek.

2020. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2020. okt. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!