Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM-en keresztül csak saját...

ATM-en keresztül csak saját bankba lehet befizetni vagy külső számlára is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajátban, mert ezt házon belül, többnyire ingyen nyújtják a bankok.
2020. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak a saját bankodnál vezetett számlára lehet ATM-en befizetni, azonban az OTP automatán már van lehetőség más OTP-s számlájára befizetni.
2020. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nézz utána a kondícióknak is. Míg a (lakossági bankszámlára történő) pénztári befizetés rendszerint díjmentes, az ATM-es befizetésnél ez már egyátalán nem biztos.
2020. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Időközben megérdeklődtem az én bankomnál (Erste), valóban csak a saját számlákra lehet jelenleg befizetni, de később ez változhat. Sajátra ingyenes a befizetés ATM-en és persze pénztárnál is. (szép is lenne, ha kérnének érte költséget, azonnal megszüntetném a számlámat) Azt viszont sejtettem, ha külső bankszámlára fizetné az ember ATM-en, annak lenne, ill. van költsége. Ha az OTP-nél van ilyen lehetőség, akkor legalább számon tartjuk, hiszen vészmegoldásként még jól jöhet.

2020. okt. 15. 14:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom, az OTP-nél saját és másik OTP-s számlájára lehet befizetni, külső bankszámlára ott sem.
2020. okt. 15. 14:43
 6/6 anonim válasza:

A K&H-nál is csak saját,vagy más K&H-s számlára lehet!

Más banknál vezetett bankszámlára nem!

2020. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!