Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyasagit elvehet az Otp bank...

Anyasagit elvehet az Otp bank folyoszamlahitelre? Folyoszamlahitelem van. Anyasagit kaptam 64 ezer forintot. Hitelkeret -198.000 volt, most irja egyenleg -134.000 es a keret 129.000

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy az anyasagihoz nem nyulhatnak?!

#anyasàgi #folyószàmla
2020. okt. 16. 19:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ft jövedelmed sincs, akkor örülj, hogy nem nullára csökkentették a hitelkeretedet, és készülj fel rá, hogy eseetleg ez bekövetkezik. Amikor szerződtél, ez bizony benne volt a feltételekben.
2020. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen nem rúghattak ki, ha valóban így történt, akkor irány a munkaügyi bíróság.

A pénzedet nem vette el senki, te költötted el már előre, akárhogy is szépítenéd. Nyilván nem véletlenül mentél mínusz 198 ezerre. A szerződésben minden ilyen benne van, legközelebb talán elolvasod, hogy mit írsz alá. Ne haragudj, de emiatt most nagyon nem tudlak sajnálni, mert nem érted, hogyan működnek ezek a dolgok. Én nem szoktam ilyet mondani senkinek, de te még tényleg nem voltál érett a gyermekvállalásra.

2020. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!