Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP számla esetén melyik a...

OTP számla esetén melyik a legkedvezőbb? csak 551 ft-os számlavezetési díjam van, és 4900 ft-os kártya díjam. ha vki tud ennél olcsóbbat az írjon. 180000 ft jövedelem megy rá havonta. nem bankolok sűrűn

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak az OTP jöhet szóba? Az egyik legdrágább bank. Ráadásul ha nem is bankolsz sűrűn, még feleslegesebb. Más esetleg?
2020. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tudsz vmi jót ajánlani?
2020. okt. 18. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Máshol is hasonlóak az árak,, én budapest banknál találkoztam majd 10 ezres kártya díjjal. havi 2 pénzfelvétel ingyenes
2020. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi :(
2020. okt. 18. 20:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudtommal nem szabad semmit, de én a CIB-nél vagyok, ECO számlacsomaggal és az első évben nincs se kártya díj, se számlavezetési díj. Érdemes utánanézned.

[link]

2020. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, pont erről beszél vki itt a gyakorin, h a következő évektől viszont olyan mint bármelyik
2020. okt. 18. 21:28
 7/14 A kérdező kommentje:
most a raiffeisennél van 20.000 ft jóváírás, azon gondolkodok
2020. okt. 18. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Az OTP a legkényelmesebb. Mindenhol vannak automatáik, kompetens a netbankjuk, Simple alkalmazás, ha az a zenéd. Egyéb költségeket a választott számlacsomag befolyásolja. Inkább e miatt érdemes több bankoz számításba venni, ugyanis nem mindegy, hogy milliós összegeket mennyi pénzért adják oda neked, vagy mennyiért utalják. Az OTP ebben a tekintetben átlagosnak számít. Továbbá vannak apró betűs részek, melyek kellemetlenek is lehetnek, de csak a szerződés megkötésekor, vagy rosszabb esetben már élesben derülnek ki (olvasd el, mit írsz alá!!).


Ha viszont azon a pár ezer forinton próbálsz spórolni, amely az alapcsomagok számlavezetési díja, illetve a kártya, hát rossz hírem van. Ott nincsenek számottevő különbségek.

2020. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magnetbanknál te hatàrozod meg a számlavezetési díjas. Ez lehet nulla forint is.
2020. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

CIB-nél vagyok jelenleg, 0 ft a számlavezetésem költsége, még tranzakciós adót sem vonnak le.

2 év után lesz kártyadíj, de akkor megint váltok. Mindig lesz ingyenes, és nem nagy kunszt kétévente váltani. Egy igazolást leadok a munkáltatómnál, meg a MÁK-nál. Ennyi.


Az, hogy az OTP-nek mindenhol van automatája, ne haragudj, de nem érv.


CIB-esként BÁRMELYIK automatából (akár OTP, akár K&H, akár Erste, stb.) vehetek fel pénzt, semmiféle plusz költséget nem számol fel.

2020. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!