Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Várható, hogy felfüggesztik a...

Várható, hogy felfüggesztik a babaváró hitel igénylését?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy biztosat senki sem tudhat, de egyre több embertől hallom, hogy januártól felfüggesztik, mert jóval több házaspár vette fel, mint amire számítottak és az államnak már nincs rá keret. Hivatalosan nem találtam erről semmi infót. Mi jövő nyáron szerettük volna felvenni, mert akkorra lenne meg annyi önerőnk, hogy elég lenne a babaváró, és nem kellene lakáshitelt felvenni, aminek jóval magasabb lenne a törlesztője. Ti hallottatok már ilyesmit?
2020. nov. 10. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk jósok. Napról napra változtatnak meg dolgokat, a Fundamenta állami támogatását 2 nap alatt vágták gallyra, vették el.

SZERINTED? Van ember, aki megmondja,. mit fognak csinálni januárban?


Az utóbbi időben ez úgy működik, hogy kitalálnak valamit, majd utána azt is kitalálják, hogy lehet megvalósítani és kikre vonatkozik?

Pl. itt van ez a lakásfelújítási támogatás - még erről sem tudunk pontosat, de az már pár nappal a bejelentés után kiderült, hogy állítólag az is megkaphatja, akivel egy háztartásban él min egy , max 25 éves korú gyerek.

2020. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen senki sem jós, szimpla véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki szerint igaz, és ki gondolja úgy, hogy tartják majd magukat a 2022-es dátumig.
2020. nov. 10. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartják magukat az eredeti dátumig, sőt, ha tippelnem kéne akkor már inkább a meghosszabbítását tartanám valószínűbbnek figyelembe véve, hogy a kormány folyamatosan a családtámogatásokra helyezi a hangsúlyt.

Nem tudom, hogy honnan jött ez a hír, miszerint januártól megszüntetnék, de szerintem ez csak egy pletyka.

2020. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A következő választásokig biztos megtartják
2020. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan marad 2022.12.31-ig. Családtámogatási intézkedést akkor sem vonnának vissza, ha a fogukat húznák érzéstelenítő nélkül.
2020. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Januártól pont, hogy újabb kedvezmények lesznek bevezetve, semmi logika nem lenne benne, ha a babavárót leállítanák, de ilyenról szó sincs.
2020. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lenne logika abban, ha megszüntetnék. Nem is hallottam ilyen híreket és nem is igazán értem a lényegét.
2020. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hulyeseg
2020. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!