Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnám vissza szerezni a...

Hogy tudnám vissza szerezni a pénzem? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Technikumban tanulok és pár hete 16 100 Ft kaptam volna bankszámlára. Megadtam a számlaszámom. OTP Junioros vagyok és ugye az utolso 1szer 8 szám 0-ból áll. Rosszul töltöttem fel a számot mert az első és az utolsó 8 szám közé írtam (középre). Elvileg el is utalták de nem jött meg. Vissza nem utalták és a függő számlámon sincs. Mi tévő legyek?

2020. nov. 12. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellet, hogy menjen a pénz az utalás indítójához, sőt valószínűleg el sem ment. A számlaszámban vannak ellenőrző számok.
2020. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az utolsó 8 nullát nem kell beírni.
2020. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen mondták hogy vagy el sem ment vagy vissza utalták de hát nem senki sem tudja hogy hol van:((

Igen most mar tudom

2020. nov. 12. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Egy cégnek tudnia kell minden bankmozgàsárol. Arrol is ha utalt, ha levont a bank, ha jováirtak a szàmlàjàn, kamatok etc, MINDEN pénzmogàsrol tudniuk kell.


Az van, hogy nem foglalkoznak vele, perelheted öket.

2020. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:(
2020. nov. 12. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Én ihen.penzügyes a munkàm.
2020. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!