Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most akkor mi változik az...

Most akkor mi változik az OTP-nél január 1-től?

Figyelt kérdés

Az OTP üzenete után megpróbáltam szájbarágósabb leírást találni a neten, hogy van-e bármi teendőm, de esküszöm nem értem, vonatkozik-e valami rám.

Valszeg mert technikai analfabéta vagyok, szóval köszönöm a türelmet, annak, aki segít.

Szóval az "internetes bankkártyás vásárlásban" lesz valami változás, ha jól értem.

Én életemben kétszer ha fizettem előre a neten, ezt úgy tettem, hogy a bankkártyám hátulján lévő adatokat megadtam az adott oldalon, hogy levonják az összeget.

Valamint a Google von tőlem minden hónapban bizonyos összeget, mert nagyobb tárhelyre van szükségem, amihez egyszer adtam meg a bankkártya adataimat, azóta vonják. Ezt akarom is, hogy vonják mindig.

Mást nem is tervezek a jövőben, van valami teendőm? Mi ez a telekód és minek kéne nekem? Telefonszámom megvan a banknak, azt csak arra használom, hogy oda kapok egy sms-kódot, ha be akarok lépni az OTP netbankba (megnézni, hogyan áll az egyenlegem). Szóval kell bármit csinálnom? Okostelefonom sincs.



2020. nov. 19. 04:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az EU-n belüli tranzakciókhoz fog kelleni a telekód. Ez alapból a kártyád utolsó 3 számjegye, de meg KELL változtatni netbankban vagy telefonon. Utána a netes fizetésnél az SMS kódot és a telekódot is meg kell adni.

De ezerszer egyszerűbb a smartbank app-ot használni. Hogy lehet, hogy 2020-ban nincs telefonod?

2020. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van csak butatelefon.
2020. nov. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!