Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel utolsó (számomra)...

Diákhitel utolsó (számomra) törlesztőjét(60.000Ft) egy megtakarítási számláról véletlenül kétszer utaltam el tegnap. Visszavonni ezen az alszámlán nem lehet. A túlfizetést vissza utalják?? Vagy irány a bank?

Figyelt kérdés

Van egy számlám, amihez tartozik 0.1% os éves kamattal, egy megtakarítási számla. Erről utaltam. Csak "ismétlés" lehetőség van, visszavonás nincs. Diákhitel direktben még nem látom.

Picit viccesebb a dolog 99000 volt a tartozás, 60000et akartam most utalni, december 05én ment volna a maradék.Abba már bele nyugodtam hogy akkor most mindent törlesztettem.



2020. nov. 26. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A túlfizetést visszakapod. De inkább kártyás fizetéssel kellett volna. Az visszafordítható a banknál, de ami a legfontosabb, nekik költség, nem neked.
2020. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy valami kimaradt,eddig a fő számlámról vonták a törlesztőt.
2020. nov. 26. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szerződésszámod benne volt a közlényben, akkor megtalálják és írnakmajd egy levelet, hogy add meg a számlaszámot, ahová a túlfizetést kéred vissza.
2020. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet előtörlesztésnek fogják venni.
2021. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!