Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváró hitelhez az ügyfélk...

A babaváró hitelhez az ügyfélkapumon keresztűl hol tudom megigényelni a Tb igazolást ?

Figyelt kérdés

Vagy ha az Oepnél igényelem meg akkor gyorsabban megérkezik?

Vki tudja hogy az ugyfélkapun hol lehet megigényelni mert az Oephez időpont kell és elérni őket szinte lehetetlen, nem veszik fel a telót


És hány nap alatt érkezik meg ? Vki igényelt már így igazolást?


2020. dec. 1. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


keresd meg neten az igénylőlapot, nyomtat, aláír, scannel, majd becsatolod a kérelemhez, miután kiválasztottad a megfelelő kategóriákat

2020. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elektronikusan hitelesítve másnapra megvan, postán 1 hét kb
2020. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi megvan.

Fura volt nagyon h az ugyintézo nem mondta h neki csak e-mailen kell és ott kuldjuk át. Tök feleslegesen vártunk h postázzák! lehet másnak segit válaszom pápá

2020. dec. 11. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 totál nincsenek ezzel képben


én egy hitelszakértőt bíztam meg, ő mondta hogy csak dobjam át neki, azt is el kell fogadniuk

2020. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!