Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kell aktiválni a bankkárt...

Hogy kell aktiválni a bankkártyát?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a CIB Visa Inspire bankkártyámat, a régebbi lejárt...


Egyszer már volt ilyen. Akkor betettem egy random ATM-be, beírtam a kódot és aktiválódott is.


Most viszont így nem megy és a lapon, amin kaptam az új kártyához, azon sincs ez a lehetőség...


Most akkor már nem lehet így aktiválni? Az applikációba nem tudok belépni sajnos.



2020. dec. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ahogyan leírtad vagy úgy, hogy fizetsz vele (nem paypas-szel, hanem bedugva), illetve hallottam olyat, hogy az internet bankban is lehet aktiválni - ez gondolom bank függő.
2020. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bankfüggő.

Hallottam már olyant, hogy kiküldik a kártyát és pár nap múlva egy másik levélben a megváltozott PIN kdot - de hogy ez a CIB volt-e vagy sem, azt nem tudom.


Ha nagyon fontos, hogy aktiváld, akkor próbáld meg, ahogy 1-es írta: menj el egy közértbe, vásárolj valami kis összegű terméket, legyen Nálad annyi készpénz, hogy ki tudd fizetni és bedugva megadod a PIN kódot. Elvileg így aktiválódnia kell, ugyanis én OTP-s vagyok és épp 2 napja aktiváltam így a kártyát.

Ha nem sikerül, akkor más gond van - hívd fel holnap a bankodat.

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Telefonon
2020. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!