Van az interneten olyan felület, ahonnan le lehet kérni, hogy egy magánszemélynek milyen hitelei vannak, melyik hitel melyik behajtó cégnél van és milyen összegűek az egyes tartozások?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kerüljük az olyan válaszokat, hogy: "ha már felvetted és nem fizetted, akkor meg is érdemled", "aki hülye, haljon meg" és hasonlók. Családom egyik barátjának segítek kideríteni a lehetőségeket.
2020. dec. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, mivel egy ilyen oldal súlyos adatvédelmi törvényeket sértene.
2020. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Ha van bejelentett munkahelye oda pár hónapon belül a bejelentést követően érkezni fog egy behajtói papír amin az áll, hogy a fizetése 33% letíltják minden hónapban , ha több hitele van amit nem fizetett akkor 50%,-ig tilthatják. Egyébként a bank intézetek látják, úgy tudom külön honlap nincs erre.
2020. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Első körben a KHR-ben lévő adatokat lenne érdemes lekérnie.


[link]


"4. HOGYAN ISMERHETEM MEG A KHR-BEN RÓLAM NYILVÁNTARTOTT ADATOKAT?

Joga van az Önről nyilvántartott adatokat megismerni. Bármely KHR-hez csatlakozott pénzügyi szervezetnél tájékoztatást kérhet arról, hogy


milyen adatok szerepelnek Önről a KHR-ben, illetve melyik intézmény adta át ezeket,


ki, mikor és milyen jogcímen fért hozzá ezekhez az adatokhoz.


A tájékoztatásért költségtérítés és egyéb díj nem számolható fel. A kérelmének eredményéről szoros törvényi határidők alapján levélben, vagy kérése esetén e-mailen kap hivatalos tájékoztatást."

2020. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
2-es vagyok javítanék. Van ilyen honlap csak az adott személy nevét meg a születési helyét, dátumát illetve az anyja nevét kell beírni.
2020. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
2-es vagyok a hónap neve: mokk.hu
2020. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
*honlap
2020. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!