Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom lecserélni a...

Hogyan tudom lecserélni a telekódom smartbankos azonosításra?

Figyelt kérdés
Telekódos azonosítást kértem internetes bankkártyás fizetéshez, több felületen való internetes bankkártyás fizetést nem tudtam megvalósítani mindig smartbankon kéne jóváhagynom és nincs olyan lehetőség hogy a telekódom beírjam. Hogyan lehetséges ez? Ez nagyon kellemetlen számomra. Hiába nézem smartbankban és otpdirketben mindent végigcsináltam a leírások alapján de nem sikerül megváltoztatni. Természetesen a telefonszámom jó és a smartbank is frissítve van illetve minden értesítés be van kapcsolva. Kérlek segítsetek!

2020. dec. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

otpdirekt bankkártya adatoknál lecseréled, kapsz egy megerősítő sms-t, utána használhatod.


Nálam kb 1 percet vett igénybe.

2020. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez alapján sikerült:


Lépjen be, majd a Bankszámla menüponton belül válassza a Betéti kártyák, hitelkártyák opciót.


2

Ezután válassza a Bankkártya adatok lekérdezése és módosítása menüpontot, és a megjelenő bankkártyái közül válassza ki azt, amihez be szeretné állítani az internetes biztonsági kód szolgáltatást.


3

Kattintson a jobb oldalon található Módosítás legördülő menüre, és válassza ki az Internetes biztonsági kód beállítása pontot.


4

A felugró ablakban válassza ki a telefonszámát, és adja meg a Virtuális vásárlási limitet, majd a beállítások rögzítéséhez kattintson a Módosít gombra.


5

Ellenőrizze, hogy a módosítás után megfelelőek-e az adatok, nyomja meg az oldal alján található Tovább gombot, végül a módosítás megerősítéséhez kövesse az oldalon megjelenő utasításokat.



Kicsit nehéz volt megtalálni webbankon.

2020. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

google, első találat!


[link]

2020. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A módosít gombnál nem jön fel az a lehetőség, hogy internetes biztonsági kód beállítása csak olyan hogy internetes biztonsági kód telefonszáma olyan van még pl hogy telekós módosítás de ugye én enm módosítani akarom hanem eltörölni a telekódos azonosítást.
2020. dec. 7. 14:20
 5/8 A kérdező kommentje:
*telekód módosítás
2020. dec. 7. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudod eltörölni azt, ami kötelezővé tettek.


Módosításnál tudsz újat megadni.

2020. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elolvastad a leírást, amit linkeltem?

Nov. 2. óta kötelező a telekód.

2020. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült összehoznom valahogy nem igazán értem mi lehetet a gond talán arra gyanakodtunk h a telefonom nem érzékelte a netet és mivel már le volt töltve az alkalmazás így már azon akarta küldeni először is a jóváhagyást nem a telekódot akarta küldeni... Persze tudom hogy kötelező a telekód használata csak nem értettem pontosan hogyan működik ez a rendszer.
2020. dec. 8. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!