Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

További moratóriumot igényelhetek, mert gyermeket nevelünk.

Már 2 hónapja zaklatom az Oney Zrt.-t, hogy kell-e valamit kitölteni vagy elküldeni.

Ma délután befutottam az oldalukon, hogy most nem automatikusan lép életbe a moratórium, hanem, aki igénybe veheti(például családosok, nyugdíjasok, munkanélküliek)annak ki kell töltenie a nyilatkozatot.Nos, megpróbáltam kitölteni, mindhárom opcióval.

1.Az összes kölcsönre kértem a moratóriumot.(Na nem mintha egy hitelnél több lenne)

2.Kiválaszthattam melyik kölcsönszerződésre szeretném igénybe venni a moratorórimot.

3.Nem választottam egyik opciót sem, csak az adatkezelési "gombot" jelöltem be.

Mindhárom alkalommal, mielőtt beküldtem volna, konkrétan az szerepelt, hogy nem kívánom igénybe venni a moratóriumot, hanem az eredeti szerződés szerint tovább törlesztek.

A válasz e-mailek is ugyanerről szólnak.

Írtam az összes e-mail címükre képernyőfotókkal, gyerek papírjaival, de egyenlőre semmi.

Most átakarják vágni az ügyfeleket?Vagy csak technikai hiba lehet?

Ha még sem hiba és követelik a törlesztőket januártól, hova forduljak, azon kivül, hogy tovább fogom zaklatni őket?

Nem kérek olyan kommenteket, hogy minek kellett hitelt felvennünkvagy hasonlók.

Szép estét!



2020. dec. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csináltál
2020. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvasni még tudok😅😁Délután 2 óta ezzel foglakozom.Most nem azoknak kell kitölteni, akik nem veszik igénybe a moratóriumot, mint márciusban,hanem fordítva.

Teljesen világos mit kell beleírni, de nem értem, miért jelenik meg, hogy nem kérem amoratóriumot amikor beküldeném.😴🤔

2020. dec. 10. 20:44
 3/5 A kérdező kommentje:
2020. dec. 10. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad, de mikor kötöttél hitelszerződést? Mert a leírá szerint csak azok igényelhetik akik 2020. március 19. előtt kötöttek szerződést.
2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan opció nincs, hogy kinyomtatod, régimódi módszerrel, azzal kézzel és tollal kitöltöd, és beküldöd postán? Nincs vmi telszámuk, ahol felhívhatod őket? Amúgy én technikai hibára gyanakszom, ami még nem tűnt fel nekik.
2020. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!