Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amikor bankszámlát csináltatta...

Amikor bankszámlát csináltattam akkor kaptam két megtakaritási számlát is csak úgy ingyen, akkor én most azokra is tudok pénzt fogadni?

Figyelt kérdés
Az otp nél vagyok, van egy fö bankszámlaszám illetve van kettö takarékos számla ezek mind ott vannak a szerzödésben is, ezekre is lehet fogadni pénzt?

2020. dec. 21. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel megtakarítási számlák, az azokon lévő pénzhez csak úgy hozzányúlni nem tudsz. Nézd meg a szerződést, hogy mik a hozzányúlás feltételei/következményei.
2020. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt az ingyenességet nézd meg, hogy örökre ingyenes marad-e, vagy csak beetetés és néhány hónap vagy 1 év múlva fizetned kell a megtakarítási számlákért (egyébként nem lehet, hogy 1 befektetési és 1 megtakarítási számlát "kaptál", mert két megtakarításinak sok értelme nincs?)
2020. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettő van, összesen három számla számom van. Egy fő számla kettő takarék. Én se értem minek
2020. dec. 21. 13:52
 4/4 A kérdező kommentje:
örökkre ingyenes, amúgy nem én kértem hanem adták hogy ez jár ingyen.
2020. dec. 21. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!