Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha va egy már 2 éve nem...

Ha va egy már 2 éve nem használt bankszámlám junior kártyával az OTP-nél, akkor számítanak fel kezelési költséget?

Figyelt kérdés
Nincs összeg a számlán már két éve, max 1-200 forint.

2020. dec. 29. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 év után 2 ezer forint halmozódott fel rajta. Számlavezetés vagy utalás vagy SMS, nem is kérdeztem.
2020. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számlavezetési díjat biztosan számolnak fel, kártya díjat is, kivétel ha még mindig a régi feltételekkel működik az OTP-nél a junior számla. Annak nem volt számlavezetési díja anno. Amikor Jump-ra váltott (azt hiszem 18 év felett talán automatikusan), akkor már volt. Elhagytam az OTP-t, így nem ismerem már a pontos feltételeit, utána kell járni.

Ha nem használod, akkor nem érdemes fenntartani, szüntesd meg.

2020. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:
58%

#2 OTP Junior számlám van, kb. 4,5 éve nyitottam. Nincs számlavezetési díj és kártyadíj sem, idén járt le a kártyám és ingyen küldtek újat. Azt valóban nem tudom, hogy ha valaki később nyitott számlát, annak milyen feltételei vannak, OTP oldalán le van írva.


Kérdező, lépj be otp direkt-be és nézd meg az egyenleged. Arra figyelj, hogyha betöltöd a 24-et automatikusan átraknak egy sokkal kevésbé kedvező számlacsomagba.

2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!