Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Etherscan oldalról hogyan...

Etherscan oldalról hogyan lehet kivenni a pénzemet kártyára?

Figyelt kérdés
Ethereum applikációba kikértem a pénzem de nem egyből a kártyámra jött az adott összeg hanem az etherscan oldalon van megadva hogy kikértem az összeget és innen tovább kéne a segítség hogy higyan lehet azt a kártyámra tenni.

2021. jan. 8. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed.


Ez egy olyan oldal ahol azt tudod megnézni, hogy adott címre, címről milyen tranzakció történt, azon mennyi ETH vagy más ERC20 Token van.


Nem értem milyen applikációba milyen pénzed kérted ki. Ha tőrtént egy tranzakció és belinkelték neked ebben az oldalban, azért tették, hogy lásd hogy megtőrtént az utalás és az feldolgozás alatt van vagy már hitelesítették.


Pénzre váltani tőzsdéken, váltokón és ETH-t is váltó Kripto ATM-ben tudod az ETH-t. Ha nem értitek mi hogy van, akkor magyar internetes kripto magazinok, infókért : Bitcoinbázis, Kirptoworld, Kriptoakadémia. Magyar váltó pl Coincash.eu Mr. Coin, stb

2021. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!