Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik megbízható hitelügyint...

Létezik megbízható hitelügyintéző?

Figyelt kérdés

Óriási bajban van a családunk. Röviden arról van szó, hogy (már régóta) ki szeretnénk váltani meglévő, magas törlesztőrészletű jelzáloghitelünket. Egy szélhámos "hitelügyintéző" miatt hónapokig elhúzódott az ügy, itt a világválság, az árverezés meg a nyakunkon. Aki most intézi, szintén gyanus, hogy nem tud elintézni semmit. Létezik MEGBÍZHATÓ hitelügyintéző?

Van esélyünk, hogy megmaradjon a házunk?


2008. dec. 2. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Először egy picit védeném őket. Ti vagytok hatalmas slamasztikába és sajnos nem minden esetben létezik jó megoldás. Aki hitelképtelen mint ti is azt egyetlen bank sem fogadja szívesen. Egyetlen olyan bank sem, amelyikkel jobb helyzetbe kerülnétek mint amiben vagytok. Nem szabad bedőlni a reklámoknak. :(


Hogy van-e esély, azt nem tudom megmondani így látatlanban. Én eddig 3 ingatlanhitelt vettem fel és fizettem vissza, láttam már pár dolgot. Nekem ilyen tapasztalatom van.

Az én hitelügyintézőm:

Szabó Joachim 06/70-235-1295


Üdv. Adél

2008. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kiegészítve annyival,ha mi látjuk hogy nincs értelme kiváltani a hitelt nem hitegetünk senkit. Megszigorodtak a feltételek. Amit 4-5 hónapja 1-2 éve simán megadtak az ingatlanra és jövedelmetekre most nem menne egy banknál se.Véleményem szerint ez a kulcsa a halogatásnak és ha nincs pótingatlan vagy adóstárs más bank nem vállal be most Titeket. Gondolj bele,Te írtad: válság! A meglévő hiteled kiváltása, ha Chf alapú most kb százezrekkel nagyobb összeg mint amikor felvetted. Szerződésmódosítás,végtörlesztés a meglévő banknál sem kis költség ha olyan helyen vetted fel. Próbáld meg a mostani bankodnál: Lehetőségek: futamidőkitolás, szüneteltetés stb érdeklődj.
2008. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokra nem mentem ezzel a két válasszal.

Hitelképtelennek egyáltalán nem nevezném magam, sőt.

Arról van szó, hogy súlyos betegségem volt, kórházba kerültem, majd karamboloztam is. Tehát peches időszak volt/van mind anyagilag, mind egészségileg.

2008. dec. 3. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Van egy barátom, tűzbe teszem érte a kezem. korábban (a válság előtt) még a grízessebb ügyeket is áttolta. Például ha egy vállalkozó minimálbéren volt bejelentve és egyébként nem volt hitelképes, de mondjuk 5-ös bmw-vel furikázott. Most egy kicsit nehezebb, de ha van jövedelmed, akkor megoldható.

Írj és segítek összejönni vele.

2008. dec. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, létezik megbízható hitelügyintéző. Minden esetre most azt tanácsolom neked, ne a hitelkiváltásban gondolkodjatok, mert a jelenlegi banki helyzet és a deviza árfolyamok kifejezetten kedvezőtlenek a hitelkiváltásra.


Javaslom, hogy menjetek be a meglévő bankotokba és kérjetek átütemezést, vagy türelmi időt, ami alatt talán rendeződtök. Erre persze csak akkor van lehetőségetek, ha még nem vagytok BAR listán.

Kérdés, hogy ezt miért nem javasolta eddig egyetlen hitelügyintéző sem? Mert nem kap érte jutalékot. (üdv, egy becsületes hitelügyintéző.)

2008. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!