Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online fizetésnél tapasztalt-e...

Online fizetésnél tapasztalt-e valaki már ilyen hibát? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Fizettem egy oldalon kártyával, simplepay-en keresztül. Maga az az oldal helyes volt az adatokkal, azonban OTP Smartbank-ban ahol jóvá kellett volna hagynom a tranzakciót egy teljesen más összegű és célú tranzakciót írt. Másodjára már jó volt, jóvá is hagytam, viszont sikertelen fizetést írt az oldal, nem is lett levonva semmi. Harmadik próbaként úgyszintén egy teljesen más tranzakciót szeretett volna jóváhagyatni a Smartbank, végül negyedjére sikerült kifizetnem azt, amit akartam...gondolom a Simplepay-nél van valami káosz, másra nem tudok tippelni...
2021. jan. 13. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Átirányított az oldal a simplepayre?

Ha nem akkor az csalás.

2021. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen az oldal hivatalos simplepay volt.
2021. jan. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!